Wieszaki na medale

Wieszak z półką na medale

Wieszaki na Medale wręczane w zawodach sportowych stanowią uhonorowanie długotrwałych treningów, wysiłku i pokonywania własnych słabości.

Uważamy, że nagrody te zasługują na szczególne miejsce w Państwa domu, dzięki czemu będą przypominać najważniejsze chwile.

Do tego niezbędne będą medalówki, czyli specjalnie wykonane uchwyty mieszczące odpowiednią liczbę trofeów.

Oferowane przez nasz sklep wieszaki na medal to połączenie precyzyjnego
wykonania, wysokiej jakości surowców i estetycznego designu.

Dzięki nim możliwe jest przechowywanie medali w sposób bezpieczny, a jednocześnie reprezentatywny.

Zarówno wieszak na medale, jak i zawieszone na nim trofea wspaniale udekorują wnętrze każdego pokoju, biura czy obiektu sportowego. Każda medalówka dostępna w naszej ofercie została wyprodukowana i wykonana w Polsce, a za jej powstanie odpowiada grono specjalistów w swej dziedzinie.

Wieszak na medale to niezbędnik każdego aspirującego sportowca, który stawia sobie coraz to nowsze wyzwania.

To także doskonały pomysł na prezent dla trenerów, którzy chcą zachęcić swoich podopiecznych oraz tych, którzy chcą docenić swoich przyjaciół i krewnych.

Wieszaki na medale

Sklep internetowy wieszaknamedal.pl zadba o każdego sportowca w rodzinie lub w grupie przyjaciół. Żaden medal i puchar nie powinien pozostawać w ukryciu! To symbol sportowego trudu i walki, który należy odpowiednio wyeksponować.

Trofeum w formie medalu lub pucharu jest dla sportowca zwieńczeniem ciężkiej pracy włożonej w przygotowania do zawodów lub meczu. Bez względu na wynik, liczy się fakt przekroczenia linii mety i wygrana z własnymi słabościami. Dlatego każdy medal i puchar zasługuje na wyjątkową oprawę.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. wieszaki na medale dla:

Ponadto również półki na puchary z wieszakiem, stojaki na medale oraz spersonalizowane wieszaki z własnym tekstem oraz dyscypliną sportową.

Wystarczy kilka kliknięć myszką, aby sprawdzić wszystkie produkty z interesującej Cię kategorii.

Wieszaki to doskonały sposób na ekspozycję sportowych trofeów, a jednocześnie wyjątkowy prezent, który doceni każdy sportowiec. Dzięki personalizacji, na wieszaku można umieścić imię zawodnika, numer startowy, informacje o osiągnięciach (czasy, dystanse, zdobyte bramki), cytat motywacyjny lub inny dowolny tekst.

Wieszaki na medal wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz ciekawym designem, który z pewnością przypadnie do gustu fanom sportu. Jesteśmy producentem wieszaków dlatego każdy znajdzie dla siebie upragniony wieszak na medale. Staramy się, aby produkty które widzisz na stronie wieszaknamedal.pl, były estetyczne i odznaczały się precyzją wykonania.

Klient zawsze jest na pierwszym miejscu, dlatego możesz u nas bez problemu zaprojektować wieszak na medale w różnym rozmiarze i kolorze tak aby był praktyczny ale również pasował idealnie do Twojego wnętrza.

Mają państwo możliwość wymiany lub zwrócenie zakupionego produktu, jeśli nie spełnił Twoich oczekiwań. Masz na to spokojne 30 dni.

Życzymy udanych zakupów.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NASZĄ AKTUALNĄ OFERTĄ I PROMOCJAMI