Dostawa

U nas możesz wybrać wygodny dla siebie sposób dostawy.

Kurier dostarczy Ci nasz produkt do rąk własnych nie wychodząc z domu lub o dowolnej porze możesz odebrać przesyłkę z pobliskiego paczkomatu inpost 24h 7 dni  tygodniu.

Kurier inpost: 9.9 zł

Paczkomat inpost: 9.9 zł

Darmowa wysyłka powyżej zakupu 99 zł

Płatność

Opcje płatności za produkty zakupione w sklepie wieszaknamedal.pl:

 

  • Płatność online (Przelewy24 lub DotPay) - kartą kredytową, e-przelewem. 

  • Przelew zwykły - przedpłata na podstawie danych do przelewu dostępnych w zakładce kontakt. W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia oraz login

  • Płatność odroczona PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni z PayPo. 

Dobrze wiedzieć że:

Serwis Przelewy 24 udostępnia automatyczne płatności przelewami online z 327 banków w Polsce oraz kartami płatniczymi: Visa Classic, Visa Electron, EuroCard/MasterCard. Firma należy do liderów na polskim rynku w branżach, w których oferuje swoje usługi, kładzie ogromny nacisk na dostarczanie najwyższej jakości aplikacji i profesjonalnych usług, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Od początku swojego istnienia posługuje się szerokim zakresem narzędzi, aby finalny użytkownik płatności online, dostał to na czym mu najbardziej zależy:

  • szybkość,

  • prostota obsługi,

  • oszczędności finansowe,

  • bezpieczeństwo.

Serwis DotPay istnieje na rynku od 2000 roku. Jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym) w zakresie transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym a sprzedającym w sieci Internet.Kilka lat praktyki na bardzo wymagającym rynku, stabilna sytuacja finansowa, ogromne doświadczenie, stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz szeroka gama oferowanych usług przekłada się na tysiące współpracujących z serwisem firm, które wybrały Dotpay jako serwis obsługujący.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NASZĄ AKTUALNĄ OFERTĄ I PROMOCJAMI