Dostawa i płatność

Dostawa

Duża część sprzedawanych przez nas produktów to produkty, które w transporcie bardzo łatwo jest uszkodzić, stłuc lub zmiażdżyć. Przykładamy dużą wagę do ich bezpiecznego zapakowania, aby dotarły do Ciebie w stanie idealnym. Używamy do tego celu grubych kartonów, folii bąbelkowej i oznaczeń.

Staramy się, aby przesyłka przygotowana dla Ciebie była odpowiednio zabezpieczona, jeśli jednak wygląda na uszkodzoną w czasie transportu, przyjmij paczkę i spisz protokół reklamacyjny w obecności kuriera. Jeśli możesz, wykonaj zdjęcia zniszczeń i dołącz do korespondencji reklamacyjnej.

Staramy się, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej, zwykle trwa to od 3 do 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Przy dużej liczbie zamówień czas ten może się wydłużyć nawet do 14 dni od momentu złożenia zamówienia. 

 

Płatność

Dokonując zakupów w sklepie wieszaknamedal.pl, Klient może skorzystać z dogodnych form płatności: Blik, PayU, przelewy24, przelew tradycyjny oraz płatność przy odbiorze. Każda forma jest w pełni bezpieczna dzięki certyfikacie SSL, oznacza to, że wszystkie płatności są szyfrowane.

Rodzaje płatności wieszak na medal