Krzyże metalowe na ścianę

Twarz-Jezusa-Metalowy-krzyz-scienny
PROMOCJA
Twarz Jezusa metalowy krzyż ścienny
65,00 161,12  z VAT
Krzyz-zwykly-metalowy-na-sciane
PROMOCJA
Krzyż zwykły metalowy na ścianę
35,02 75,14  z VAT
Krzyz-z-metalu-w-ksztalcie-Jezusa
PROMOCJA
Krzyż z metalu w kształcie Jezusa
57,11 159,17  z VAT
Krzyz-scienny-metalowy-wyciety-laserowo
PROMOCJA
Krzyż ścienny metalowy wycięty laserowo
59,11 165,14  z VAT
krzyz-panski-metalowy-do-domu
PROMOCJA
Krzyż pański metalowy do domu
54,21 162,17  z VAT
Krzyz-oliwny-ciety-laserowo-metalowy
PROMOCJA
Krzyż oliwny cięty laserowo metalowy
74,31 189,31  z VAT
Krzyz-na-sciane-metalowy
PROMOCJA
Krzyż na ścianę metalowy
64,11 181,17  z VAT
Krzyz-metalowy-scienny-z-modlitwa
PROMOCJA
Krzyż metalowy ścienny z modlitwą
97,11 379,21  z VAT
metalowy-krzyz-chrystusa-na-sciane
PROMOCJA
Metalowy krzyż Chrystusa na ścianę
50,11 124,12  z VAT

Krzyże metalowe na ścianę

Krzyż to jeden z najbardziej rozpoznawanych znaków wiary chrześcijańskiej. Jest obecny w większości domów, najczęściej znajduje się zaraz przy drzwiach wejściowych. Ma on chronić dom od nieszczęść oraz przyciągnąć błogosławieństwo na domowników. Jest on symbolem wiary przez co często jest prezentem przy okazji różnych sakramentów, jak na przykład: chrztu, komunii, bierzmowania czy innej uroczystości z motywem religijnym.

Idealnie będzie pasował do każdego wnętrza

Popularny teraz krzyż metalowy na ścianę najczęściej jest zawieszony w widocznym miejscu, w centralnej części domu. Jest symbolem eksponującym znak wiary katolickiej mieszkańców oraz wskazywać wartości religijne jakie przyświecają domownikom.

Coraz częściej można zobaczyć metalowy krzyż o niewielkich rozmiarach zawieszony nad drzwiami wejściowymi, jako symbol tożsamości chrześcijańskiej. Pełni on również funkcję dekoracyjną – coraz częściej wręczany jako prezent do nowego domu lub na nową drogę życia.

Wycinane nowoczesną techniką laserową

W naszej ofercie znajdują się tradycyjne i nowoczesne krzyże metalowe do zawieszenia na ścianie. Występują  zarówno w wersji tradycyjnego krucyfiksu, jak również w bardziej uniwersalnej i nowoczesnej formie. Oferowane przez nas krzyże metalowe posiadają otwór umożliwiający zawieszenie go na ścianie. Krzyże wykonane są z metalu najwyższej jakości, wycinane precyzyjnie techniką laserową. Wszystkie są zabezpieczone lakierem chroniącym przed uszkodzeniem i zarysowaniem.

W naszej ofercie również inne elementy dekoracyjne, możesz zamówić również krzyż w innej formie niż u nas w sklepie. Napisz do nas.