Dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne

Prezentujemy nowoczesne dekoracje ścienne, które dodadzą każdej aranżacji indywidualnego charakteru. Zebraliśmy dla Ciebie nietuzinkowe ozdoby wykonane z metalu. Dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Masz pytanie ? Napisz do nas.

Dekoracje ścienne

Równe, estetyczne, odporne na zabrudzenia oraz elegancko udekorowane ściany to podstawa każdego wnętrza. Nie ważne, czy mamy do czynienia z wnętrzami klasycznymi, nowoczesnymi, mieszkalnymi, biurowymi czy usługowymi – ściany zawsze będą zwracać uwagę oraz znacząco wpływać na to, jak dane pomieszczenie lub pomieszczenia się prezentują. Prawidłowe przygotowanie ścian, a także zastosowanie odpowiednich, przemyślanych dekoracji znacząco zwiększą wartość aranżacyjną, zwiększą również komfort użytkowania.

Do wyboru dekoracji ściennych zdecydowanie warto się przygotować. Ważne, aby wyboru nie dokonywać pochopnie, błędem jest sugerowanie się wyłącznie ceną. Im bardziej przemyślimy wybór, tym możemy mieć pewność, że dekoracja spełni nasze oczekiwania.

Bardzo dużą popularnością cieszą się metalowe dekoracje, które można stosować praktycznie we wszystkich rodzajach pomieszczeń, począwszy od mieszkalnych i użytkowych, poprzez biurowe, na usługowych kończąc. Dekoracje ścienne wykonywane przy pomocy technologii CNC są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych struktur dekoracyjnych, tapet, płytek ręcznie formowanych, kamieni, betonu architektonicznego czy obrazów i naklejek.

Dzięki usłudze cięcia laserowego dekoracje mogą przybierać różnorodną formę, np. tekstu, kształtów geometrycznych, imitacji zwierząt. Dzięki temu możemy we własnych wnętrzach zdecydowanie postawić na różnorodność oraz oryginalność. Dekoracje wykonane są z wysokiej jakości metalu (sztywnego, odpornego na wyginanie, trzymającego kształt oraz właściwości mechaniczne) oraz malowane proszkowo. Dzięki temu przez wiele lat zachowają wysoką estetykę. Jednocześnie są bezpiecznie, nie mają ostrych, mogących zranić krawędzi.

Do jednej z najważniejszych zalet należy również prosty montaż, który nie sprawia trudności, nie pozwala na uszkodzenie dekoracji. Po montażu od razu uzyskujemy bardzo ciekawy efekt dekoracyjny. Odtąd ściany będą prezentować znakomicie się prezentować w każdych warunkach, niezależnie od reszty dekoracji i wyposażenia, które znajduje się w pomieszczeniach.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NASZĄ AKTUALNĄ OFERTĄ I PROMOCJAMI