Wieszaki na medale to najlepsze miejsce na trofea

Wieszak jako dekroacja

W dobrze urządzonym domu wszystko jest na swoim miejscu i nie ma wrażenia, że coś jest urządzone przypadkowo, pozostawione samemu sobie. Często zamieszanie powodują drobne przedmioty, którym ciężko znaleźć miejsce, więc stale są przekładane, aż w końcu giną. Tak jest w przypadku medali, których poszukiwania nie należą do najprzyjemniejszych. Jak zawsze je mieć na oku? Doskonałym rozwiązaniem są dekoracyjne wieszaki na medale!

Półka na puchary dla mistrzów OCR biegów z przeszkodami

Medale lubią się gubić?

Wiele osób zna to z życia, gdy planuje zrobić porządek ze swoimi trofeami… A nigdy nie ma czasu się za to wziąć, lub wiecznie zajęty innym sprawami.  Błędne koło. Co gorsza, to nie pierwszy raz, jak tak się dzieje, że te małe, czasem ledwie widoczne medale nam się zapodziały. Myślimy, że w końcu coś trzeba z tym zrobić, by taka sytuacja nie przytrafiła się w przyszłości. I szukamy rozwiązania, główkując, w jakim miejscu przechowywać medale, aby ich nie po gubić. Tymczasem nie trzeba daleko szukać, bo najlepsze opcje to zwykle te najprostsze! Wystarczy wieszak na medale, by mieć je na oku!

Wieszak na medale – zdecydowanie warto!

Wieszaki na medale nie zajmują dużo miejsca, więc można je umieścić praktycznie na każdym fragmencie ściany, a najlepiej jak znajdują się w miejscu oświetlonym. To nie tylko bardzo praktyczne rozwiązanie, które powinno znaleźć się w każdym domu, ale także wzbogacające aranżacyjnie wnętrze. Wystarczy zajrzeć na stronę wieszaknamedal.pl, by przekonać się, jak różne ciekawe rodzaje wieszaków są dostępne. Jest na przykład model z półką, który stanowi świetny, nieszablonowy dodatek wystroju wnętrz, niezależne czy zawiśnie w pokoju, czy w salonie.

Nie ulega wątpliwości, że wieszaki świetnie sprawdzają się jako miejsce dla medali, ale ten drobny, niepozorny przedmiot ma również wiele innych zastosowań. Każdy przyzna, że co jak co, ale ubrania najlepiej lubią wisieć. Nie gniotą się wtedy, tkanina więc nie ulega zniszczeniu. Powieszone są łatwo dostępne i od razu gotowe do użycia bez żadnych dodatkowych czynności pielęgnacyjnych (np. prasowania). 

Alternatywnym rozwiązaniem dla wieszaków są równie ciekawe i praktyczne stojaki na medale. 

Chociaż wieszaki wydają się niepozorne i traktowane tylko jako dodatek do wystroju wnętrz, to mają nieocenione znaczenie w każdym domu. Nie tylko maksymalnie praktyczne, ale i ładne pod względem estetycznym.

 

wieszak na medale do pokoju piłkarza