Wieszaki na medale gdzie kupić ?

Aktywne spędzanie czasu to same zalety, zarówno gdy mowa o dobrostanie fizycznym, jak i psychicznym. Czujemy się lepiej, przedłużamy swoje życie, nasz organizm jest bardziej odporny na infekcje oraz choroby. A z czasem, gdy już mocno zaangażujemy się w jakąś dziedzinę sportową, mamy szansę na sukcesy. Zdobycie medalu to ukoronowanie wysiłków. Taka nagroda zasługuje na specjalne miejsce – wyjątkowy wieszak. Gdzie go kupić?

Dlaczego warto być aktywnym?

Zmieniają się nasze przyzwyczajenia, co dotyczy wielu dziedzin życia. Inaczej się odżywiamy, spędzamy czas i coraz więcej się ruszamy, niezależnie czy mowa o biegach, jeździe na rowerze, nordic walking czy grach zespołowych. Czujemy, że nam to pomaga w lepszym funkcjonowaniu. I tak w istocie jest. 

Tym bardziej, jeśli po pewnym czasie poczujemy się w pełni sił, możemy wystartować w zawodach, gdzie osiągniemy sukces. A nie musi nim być od razu zwycięstwo, ponieważ samo dobiegnięcie do mety to już ogromny wyczyn, za który podczas większości biegów przyznawane są pamiątkowe medale. Mają przypominać nasz wielki wyczyn. Po pewnym czasie, jak – mówiąc metaforycznie – uzależnimy się od biegów – będzie ich więcej i więcej, warto więc przeznaczyć na nie specjalne miejsce na ścianie, gdzie zawisną na gustownych wieszakach!

Wieszaki na medal – jakie są do wyboru? Gdzie kupić?

Poszukując dedykowanych wieszaków, odwiedźmy nasz sklep, gdzie dostępne jest całe mnóstwo różnych rodzajów wieszaków. Weźmy kilka przykładowych, by pokazać, z jakimi okazami mamy do czynienia. 

Wieszak metalowy na medale z napisem “My Challenge” – został wykonany z wysokiej jakości blachy s355, dzięki czemu jest odporny na zniekształcenia. Zakładanie i zdejmowanie medali jest bardzo łatwe, co zapewniają potrójne wycięcia w stali zamiast tradycyjnych haków. Całość pomalowana została metodą elektrostatyczną, co pozwoli na wieloletnią ekspozycję medali na ścianie bez brzydko wyglądających oznak korozji;

W ofercie są wieszaki z hasłami podkreślającymi włożony w zdobycie medalu wysiłek, zachęcając jednocześnie do podejmowania kolejnych prób: “Ból jest przejściowy, duma trwa wiecznie!”, “Mówili, że nie dam rady…”, “Bieganie to nie sport, to sposób na życie”, “Szybszy od wiatru” i wiele, wiele innych. Pełna oferta znajduje się w naszej zakładce wieszaki na medale.

Ale to nie wszystko, bo w sklepie dostępne są inne produkty: wieszaki na medale z półką na puchary, stojaki na medale, wieszaki na ubrania czy numery na dom!