Twoje dziecko jest urodzonym sportowcem? Z chęcią spędza czas na treningach i jeździ na liczne zawody? Przywozi z nich pierwsze trofea? Może czas pomyśleć o odpowiednim ich wyeksponowaniu? Sam najlepiej, jako rodzic, widzisz ile wysiłku, i niejednokrotnie poświęcenia, ukochany sport, wymaga od Twojego dziecka. Warto docenić starania młodego człowieka, by zachęcić go do dalszej pracy. Wieszak na medale z półką na puchary będzie dowodem Twojego uznania dla zaangażowania w treningi i wyniki sportowe Twojej pociechy. Sprawdź ofertę wieszaków na medale i zadbaj o właściwe wyeksponowanie trofeów zdobytych przez Twoje dziecko.

Pomysł na aranżację pokoju dziecka sportowcaPomysł na aranżację pokoju dziecka sportowca
Pokój piłkarza
Wieszaki na medale piłkarskie w różnych wzorach.
Wieszak na medaleWieszak na medale
Wieszaki na medale motywujące
Możliwość wykonania dowolnego napisu na wieszaku.
wieszak ścienny z półką na puchary i medale w domuwieszak ścienny z półką na puchary i medale w domu
Półki na puchary z wieszakiem
Możliwość ekspozycji pucharów i medali w jednym miejscu.

Sport jest bardzo ważny w życiu Twojego dziecka? Z ogromną chęcią i zapałem uczestniczy w treningach, zawodach i meczach? Ale z pewnością wymaga on od Twojego dziecka systematyczności, pracy, a czasem rezygnacji z innych przyjemności. Nie ma co ukrywać, że wymaga wyrzeczeń, dlatego warto doceniać i wynagradzać wysiłek dziecka, choćby poprzez odpowiednie zaaranżowanie dziecięcego pokoju.

Urządzając pokój małego sportowca warto pamiętać o stworzeniu wygodnego i przyjaznego miejsca zarówno do wypoczynku, jak i nauki, wszakże nasz sportowiec jest też uczniem. I tu należy zachować kilka podstawowych zasad – biurko powinno znaleźć się jak najbliżej okna, tak by zapewnić maksymalną ilość dziennego światła. Niestety jesienią i zimą szybko zapada zmrok, dlatego dobrze pomyśleć o odpowiednim oświetleniu. Z kolei kącik sypialny powinien być przytulny i sprzyjać wyciszeniu. Dobrze jest unikać intensywnych i nasyconych kolorów. Łóżko najlepiej ustawić tak, by dziecko mogło widzieć wejście do pokoju. Udowodniono, że spanie tyłem do wejścia, może powodować lęki i problemy ze snem. W pokoju dobrze jest wygospodarować miejsce na szafę lub komodę z ubraniami, Przyda się także regał na książki, zabawki lub gry i puzzle.

Jeśli metraż pomieszczenia na to pozwoli to można zaaranżować przestrzeń, która nawiązuje do dyscypliny sportu, którą kocha nasze dziecko – coś na kształt mini siłowni czy miejsca do stacjonarnych ćwiczeń. Kącik ten przyda się zwłaszcza w okresie, gdy dziecko nie może uczestniczyć w regularnych treningach.

Prezentacja dwóch półek na puchary z wieszakiem na medalePrezentacja dwóch półek na puchary z wieszakiem na medale
Kolekcja sportowa
Możliwość łączenia półek lub wykonania na dowolny rozmiar.
Ściana z medalami w domuŚciana z medalami w domu
Dla sportowców sztuk walki
Produkujemy wieszaki na medale dla każdej dyscypliny sportowej.

Mnogość oferty może przyprawić o zawrót głowy. Z wybranym sportowym motywem możemy kupić dziś niemal wszystko: pościel, zasłonki, dywan, plakaty, tapetę, naklejki na ścianę. Dobrze jest zachować umiar i pozwolić, by do głosu przyszły inne, pozasportowe, pasje naszego dziecka – np.: miłość do leśnych zwierząt, ulubione bajka czy po prostu kolor. Jest jednak jeden element, którego w pokoju małego sportowca nie może zabraknąć – to wieszak na medale i półka na sportowe trofea. Korzystając ze strony https://wieszaknamedal.pl/wieszaki-na-medale/ możesz wybrać i podarować swojemu dziecku unikatowy prezent – spersonalizowany wieszak na medale – z jego imieniem bądź zdjęciem, motywującym cytatem, grawerem upamiętniającym największe sportowe osiągnięcia. To cudowny podarunek, który pozwoli należycie wyeksponować puchary i medale, na które nasze dziecko ciężko zapracowało.